Ga naar de startpagina
De Achtse Barrier

Juli 2024

 
--> vaste rubrieken <--
--> en verder <--

Soepconcert Zanggroep Open Noot

Op zondag 13 oktober 2024 geeft Zanggroep Open Noot van 11.30 tot 12.45 uur een Soepconcert. Dit vindt plaats in ’t Tejaterke in Best, Max de Bossustraat 1, 5684 CG Best.

Een kaartje kost € 9,50 inclusief soep en een broodje.
Vanaf 1 juni kunt u kaartjes reserveren via www.tejaterke.nl of opgeven bij Monique Schippers: monique.schippers@onsbrabantnet.nl.

Zanggroep Open Noot
Zanggroep Open Noot is een middelgrote groep met een veelzijdig repertoire en zingen mét en vóór verschillende doelgroepen. De groep wordt begeleid door hun eigen band.

Open Noot repeteert hoofdzakelijk in verzorgingstehuis Antonius in Acht. Dit is altijd een gezellige gebeurtenis. Een vaste groep bewoners komt iedere repetitie luisteren. Dan drinken ze samen koffie, zingen samen wat nummers, maar gaan dan ook nog nieuwe nummers instuderen.
Het repertoire van Open Noot is zeer gevarieerd; van Het dorp tot Roller coaster, van Let’s twist again tot You say, liedjes voor een herdenkingsviering, voor kerstviering of voor een openbaar optreden zoals het soepconcert.
De optredens van Open Noot hebben vaak een sociaal karakter. bijvoorbeeld voor mensen in een verpleeg- of verzorgingshuis. Maar ook in een revalidatiecentrum en in een tuincentrum hebben ze van zich laten horen.

Tijdens het soepconcert zal ruimte gemaakt worden voor enkele van de favoriete nummers van Open Noot, zal er samen gezongen worden met Vrolijke Noot en zal er ruimte zijn voor samenzang met het hele publiek, met speciale aandacht voor vertrouwde nummers van de bewoners van Antonius.